Pagalba pirkėjui

           

GALIMI ATSISKAITYMO BŪDAI:

  • Grynais arba mokėjimo kortele atsiimant prekes parduotuvėje Vilniuje, Žirmūnuose, Žygio g. 97
  • Grynais prekes atvežusiam kurjeriui (ne daugiau 1000 Eur)
  • Elektroninė bankininkystė naudojantis www.mokejimai.lt 
  • Banko kortele atsiimant užsakymą OMNIVA savitarnos terminale
  • Pavedimu tiesiai į sąskaitą

 

Elektroninė bankininkystė naudojantis      sistema:

 

                       

               

 

Elektroniniai pinigai                                                    Kitos mokėjimo sistemos:                                          

                                                                                

 

Pirkėjas gali apmokėti vienu iš šių būdų:

• apmokėjimas internetu naudojantis elektronine bankininkyste – tai išankstinis apmokėjimas pasinaudojant Pirkėjo naudojama elektroninės bankininkystės sistema. Pirkėjas, norėdamas pasinaudoti šia apmokėjimo forma, turi būti pasirašęs elektroninės bankininkystės sutartį su vienu iš www.mokejimai.lt nurodytu banku. Mokant už prekes šiuo būdu, pirkėjui elektroninės bankininkystės sistemoje sugeneruojamas mokėjimas pagal jo apmokamą užsakymą. Atsakomybė už duomenų saugumą šiuo atveju tenka atitinkamam bankui, kadangi visos piniginės operacijos vyksta banko elektroninės bankininkystės sistemoje. Pardavėjas yra automatiškai informuojamas apie pirkėjo sėkmingą ar nesėkmingą užsakymo apmokėjimą.
• apmokėjimas per spaudos kioskus. Pasirinkus šį apmokėjimo būdą pirkėjui yra pateikiamas kvitas su barkodu spausdinimui, kurį atsispausdinęs pirkėjas gali atvykti į vieną iš „Lietuvos spauda“ ar „Rkiosk“ spaudos kioskų ir vieną kartą susimokėti pagal tokį kvitą. Pranešimą iš UAB „EVP International“, kad pirkėjas atsiskaitė už prekes, Pardavėjas gauna per keliolika minučių.
• apmokėjimas didžiausio Lietuvos prekybos tinklo „Maxima“ parduotuvių, kurias galima rasti daugumoje Lietuvos miestų ir miestelių, kasose. Pasirinkus šį apmokėjimo būdą pirkėjui yra pateikiamas kvitas su barkodu, kurį atsispausdinęs pirkėjas gali atvykti į artimiausią „Maxima“ parduotuvę ir vieną kartą susimokėti pagal tokį kvitą. Pranešimą iš UAB „EVP International“, kad Pirkėjas atsiskaitė už prekes, Pardavėjas gauna per keliolika minučių.

 

Atsiskaityti prekes atvežusiam kurjeriui galima tik grynaisiais pinigais, todėl svarbu būti paruošus pinigus. Maksimali atsiskaitymo kurjeriui suma 1000 Eur (vienas tūkstantis eurų). Prašome būti paruošus mokėjimui tikslią sumą pagal užsakymą, nes kurjeris ne visada gali turėti grąžą. Pasirinkus šį atsiskaitymo būdą prie užsakymo prisidės 0,99 Eur.

 

Atsiskaityti OMNIVA savitarnos terminale galima tik banko mokėjimo kortelėmis. Aptarnaujamos visos, išskyrus American Express mokėjimo kortelės. Pasirinkus šį atsiskaitymo būdą prie užsakymo prisidės 0,99 Eur.


Pirkėjui išsirinkus pageidaujamas prekes, skiltyje „Užsakymo patvirtinimas“ paspaudus nuorodą „Spausdinti“, pirkėjas mato ir gali atsispausdinti išankstinio apmokėjimo sąskaitą. Pirkėjui sudarius sutartį su pardavėju (paspaudus nuorodą „Apmokėti“), skiltyje „Užsakymo patvirtinimas“ paspaudus nuorodą „Spausdinti“, pirkėjas mato ir gali atsispausdinti sąskaitą-faktūrą. Sąskaitoje nurodoma: užsakymo numeris, pasirinktų prekių pavadinimai, jų kiekis, suteikiamos nuolaidos, galutinė prekių kaina, įskaitant pristatymo ir kitus mokesčius, bei apmokėjimui reikalingi rekvizitai.

 

Jeigu turite perkuvaikui.lt nuolaidų kortelę, nuolaidos kodą įrašykite pirkinių krepšelyje esančiam laukelyje Nuolaidų kuponas

Jeigu gavote dovanų DOVANŲ ČEKĮ BŪTINAI PRISIREGISTRUOKITE ir tik tada kodą esantį ant DOVANŲ ČEKIO įrašykite pirkinių krepšelyje esančiame laukelyje Nuolaidų kuponas.

 

 

Jei turite klausimų, visuomet galite kreiptis žemiau nurodytais kontaktais:

 

Skype perkuvaiku
El. paštu pardavimai@perkuvaikui.lt
Telefonu +370 615 44016