Dujų nuvedimo vamzdeliai, WINDI, 10 vnt.

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 1090
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 

  WINDI - tai natūralus sprendimas kūdikiams nuo pilvo pūtimo, diegliukų ir kitų problemų, susijusių su dujų kaupimusi.  

  Pristatymas 3-5 d.d.

 • Saugu - Dujų nuvedimo vamzdelis Windi® turi įvedimo ribotuvą, netraumuojantį apvalų galiuką, kuris užtikrina aukštą saugumą procedūros metu.

  Paprasta - netgi nepatyrusi mama gali naudoti dujų nuvedimo vamzdelį. Išsami naudojimo instrukcija, o taip pat kūdikio pilvuko masažo rekomendacijos pateiktos ant kiekvienos pakuotės.

  Patogu - dujų nuvedimo vamzdelis Windi® pagamintas iš minkštos bei elastingos medžiagos, tai leidžia greitai įvesti vamzdelį ir vykdyti procedūrą.

  Higieniška - dujų nuvedimo vamzdelis Windi® - vienkartinis, todėl užtikrina aukštą higieną.

  Efektyvu - aukštas dujų nuvedimo vamzdelio Windi® efektyvumas patvirtintas tyrinėjimais.

  Naudojimo instrukcija:

  1. Siekiant maksimaliai lengvai ir komfortiškai vykdyti vamzdelio įvedimo procedūrą kūdikiui, prieš įvedimą būtina sutepti vamzdelį vaikišku kremu, aliejumi arba vazelinu, po to atsargiai įvesti ją į kūdikio analinę angą, pakėlus jo kojeles.

  2. Išmeskite panaudotą vamzdelį po kiekvienos procedūros. Pakartotinas kateterio naudojimas po tam tikro laiko gali būti pavojingas.

  Pilvuko specialaus masažo Instrukcija – ant kiekvienos pakuotės!

  Efektyvumas

  Tyrinėjimo, kuris buvo vykdytas vaikų klinikoje Švedijoje kartu su laboratorija “Astra Tech АВ” duomenimis Windi® efektyvumas sudarė 71%.

  Aktualumas

  Virškinimo funkciniai sutrikimai ir su tuo susijęs diskomfortas stebimas 70% naujagimių nuo 0 iki 4 mėnesių amžiaus.

  Gamintojas: DiProServa Medical AB, Malmo, Švedija

  WINDI - daugelis tėvelių susiduria su mažyliams pirmaisiais gyvenimo mėnesiais kylančiomis problemomis, tokiomis kaip dujų kaupimasis ar stipresne jų forma – diegliais. Dujų formavimasis yra natūralus tiek vaikams, tiek suaugusiesiems, tačiau mažiesiems sunku patiems pašalinti dujas. Dėl šios priežasties mažyliai kenčia skausmus pilvuko srityje. Dujų nuvedimo vamzdeliai – natūralus sprendimas siekiant pašalinti neigiamus pojūčius sukeliamus besikaupiant dujoms. Ši priemonė veikia itin greitai, efektyviai ir natūraliai – be jokio medikamentinio įsikišimo.WINDI - daugelis tėvelių susiduria su mažyliams pirmaisiais gyvenimo mėnesiais kylančiomis problemomis, tokiomis kaip dujų kaupimasis ar stipresne jų forma – diegliais. Dujų formavimasis yra natūralus tiek vaikams, tiek suaugusiesiems, tačiau mažiesiems sunku patiems pašalinti dujas. Dėl šios priežasties mažyliai kenčia skausmus pilvuko srityje. Dujų nuvedimo vamzdeliai – natūralus sprendimas siekiant pašalinti neigiamus pojūčius sukeliamus besikaupiant dujoms. Ši priemonė veikia itin greitai, efektyviai ir natūraliai – be jokio medikamentinio įsikišimo.