Prekių katalogas

Dažniausiai užduodami klausimai

 • Dažniausiai užduodami klausimai


  Rašykite Jums rūpimus klausimus, o mes atsakysime!

  Kur yra Jūsų parduotuvė?

  www.perkuvaikui.lt yra elektroninė parduotuvė. Mūsų biuras  PERKU VAIKUI.LT yra J.Kubiliaus g.16, Vilniuje (įėjimas per  "KEMI autoservisas"). Kontaktus ir nuorodas rasite čia      https://perkuvaikui.manoverskis.lt/kontaktai

  Koks Jūsų darbo laikas?                                                                                                                                                                                                                                                                             

  Administracija dirba nuo 10 iki 17 val. Norint atsiimti prekes pas mus biure PERKU VAIKUI.LT, J.Kubiliaus g. 16, Vilniuje, paskambinkite ar parašykite, kad susiderinti atsiėmimo dieną ir laiką.

  Ar galima patiems atsiimti prekes?                                                                                                                           

  Užsakytas prekes galima atsiimti mūsų biure PERKU VAIKUI.LT, J.Kubiliaus g.16, Vilniuje  (įėjimas per  "KEMI autoservisas"), Vilniuje darbo dienomis nuo 10-17 val. prieš tai suderinus laiką. Tokiu atveju mokestis už pristatymą neskaičiuojamas. Apie planuojamą atsiėmimo laiką informuokite telefonu +370 61544016 arba el.paštu: pardavimai@perkuvaikui.lt.

  Ar galima už prekes atsiskaityti banko mokėjimo kortele?

  PERKU VAIKUI.LT biure Vilniuje, J.Kubiliaus g.16 galima atsiskaityti banko mokėjimo kortelėmis. Prekes atvežusiam kurjeriui (VENIPAK, DPD) už prekes atsiskaityti galite banko mokėjimo kortelėmis (išskyrus American Express).

  Ar galima pirkti išsimokėtinai (lizingu)?

  Taip, galite pasinaudoti SB LIZINGAS paslaugomis. Sutartį galite pasirašyti nešeidami iš namų.

  Ar galima už prekes sumokėti prekių pristatymo metu?

  Už prekes galima atsiskaityti kurjeriui prekių pristatymo metu. Prekes atvežusiam kurjeriui (VENIPAK, DPD) už prekes atsiskaityti galima banko mokėjimo kortelėmis (išskyrus American Express). 

  Ar prekes pristatote visoje Lietuvoje?

  Prekes pristatome visoje Lietuvos teritorijoje. Dėl pristatymo į kitas šalis reikia kreiptis svetainėje nurodytais kontaktais.

  Kiek kainuoja prekių pristatymas ir pagal ką jis skaičiuojamas?

  Prekių pristatymo kaina su kurjeriu (VENIPAK, DPD) į namus nepriklausomai nuo prekių bendro svorio yra 3,99 Eur. Jei užsakymo suma 99 Eur ir daugiau, pristatymas su kurjeriu į namus yra NEMOKAMAS.

  Prekės pristatomos ir į DPD, OMNIVA, LPexpress paštomatus.

  Prekių pristatymas į Kuršių Neriją papildomai kainuoja 50 Eur.

  Prekėms, sunkesnėms nei 30 kg, taikomas papildomas 18 Eur užnešimo mokestis.

  Ar prekėms yra suteikiama garantija?

  Beveik visoms prekėms (išskyrus žaislus) garantija yra suteikiama. Garantijos terminas yra nurodomas prekės aprašyme arba garantijos lape.

  Kaip gauti daugiau informacijos apie prekes?

  Jei Jums nepakanka informacijos pateiktos prekės aprašyme ir nuotraukose, tai daugiau informacijos galite gauti paskambinę telefonu +370 615 44016 arba parašę elektroninį paklausimą el.paštu pardavimai@perkuvaikui.lt. Taip pat galite rašyti Žinutę tiesiai iš Prekės puslapio ar pasinaudoti Online programėle klausti ir gauti atsakymus.

  Ką prie prekės aprašymo kur papildoma informacija reiškia užrašas Šalis?

  Tai produkto kilmės šalis, t.y. šalis, kurioje randasi produkto gamintojo įmonės buveinė. Pvz. MAXI-COSI prekinio ženklo kilmės šalis yra Olandija, o produktai gali būti gaminami ir kitose šalyse.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Bendraukime