Dažniausiai užduodami klausimai

Rašykite jums rūpimus klausimus, o mes atsakysime!

 

Kur yra Jūsų parduotuvė?
www.perkuvaikui.lt yra elektroninė parduotuvė. Atsiėmimo punktas PERKU VAIKUI yra J.Kubiliaus g. 16, Vilniuje (įėjimas per KEMI servisą). Kontaktus ir nuorodas rasite čia www.perkuvaikui.lt/kontaktai

 

Koks Jūsų darbo laikas?
Administracija dirba nuo 9 iki 17 val. Atsiėmimo punktas PERKU VAIKUI J.Kubiliaus g. 16, Vilniuje nuo 9-17 val.

 

Ar galima patiems atsiimti prekes?

Užsakytas prekes galima atsiimti atsiėmimo punkte J.Kubiliaus g. 16, Vilniuje (įėjimas per KEMI servisą), Vilniuje darbo laiku nuo 9-17 val. Tokiu atveju mokestis už pristatymą neskaičiuojamas. Apie planuojamą atsiėmimo laiką skambinkite telefonu +370 61544016 arba rašykite el.paštu: pardavimai@perkuvaikui.lt.

 
Ar galima už prekes atsiskaityti banko mokėjimo kortele?
PERKU VAIKU atsiėmimo punkte Vilniuje J.Kubiliaus g. 16 NEgalima atsiskaityti banko mokėjimo kortelėmis. Prekes atvežusiam kurjeriui (VENIPAK) už prekes atsiskaityti galite tiek grynaisiais pinigais, tiek banko mokėjimo kortelėmis (išskyrus American Express).

 

Ar galima pirkti išsimokėtinai (lizingu)?
Kreipkitės į administraciją svetainėje nurodytais kontaktais.

 

Ar galima už prekes sumokėti prekių pristatymo metu?
Už prekes galima atsiskaityti kurjeriui prekių pristatymo metu. Prekes atvežusiam kurjeriui (VENIPAK) už prekes atsiskaityti galime tiek grynaisiais pinigais, tiek banko mokėjimo kortelėmis (išskyrus American Express). Atsiskaitant grynaisiais pinigais reikia būti paruošus pinigus be grąžos.

 

Ar prekes pristatote visoje Lietuvoje?
Prekes pristatome visoje Lietuvos teritorijoje. Dėl pristatymo į kitas šalis reikia kreiptis svetainėje nurodytais kontaktais.

 

Kiek kainuoja prekių pristatymas ir pagal ką jis skaičiuojamas?

Prekių pristatymo kaina su kurjeriu (VENIPAK) į namus nepriklausomai nuo prekių bendro svorio yra 3,99 eurų. Jei užsakymo suma 89 eurai ir daugiau, pristatymas su kurjeriu į namus yra NEMOKAMAS.
Prekių pristatymas į Kuršių Neriją papildomai kainuoja 50 eurų.
Prekėms, sunkesnėms nei 100 kg, taikomas papildomas 18 eurų užnešimo mokestis.

 

Ar prekėms yra suteikiama garantija?
Beveik visoms prekėms (išskyrus žaislus) garantija yra suteikiama. Garantijos terminas yra nurodomas garantijos lape.

 

Kaip gauti daugiau informacijos apie prekes?
Jei Jums nepakanka informacijos pateiktos prekės aprašyme ir nuotraukose, tai daugiau informacijos galite gauti paskambinę telefonu +370 615 44016, parašę elektroninį pranešimą adresu pardavimai@perkuvaikui.lt.

 

Ką prie prekės aprašymo kur papildoma informacija reiškia užrašas Šalis?

Tai produkto kilmės šalis, t.y. šalis, kurioje randasi produkto gamintojo įmonės buveinė. Pvz. MAXI-COSI prekinio ženklo kilmės šalis yra Olandija, o produktai gali būti gaminami ir kitose šalyse.

Radote klaidą? Praneškite
Jot us a note and we’ll get back to you as quickly as possible.