Dažniausiai užduodami klausimai

Rašykite jums rūpimus klausimus, o mes atsakysime!

 

Kur yra Jūsų parduotuvė?
www.perkuvaikui.lt yra elektroninė parduotuvė. Mažmeninė parduotuvė PERKU VAIKUI yra Žygio g.97, Vilniuje. Kontaktus ir nuorodas rasite čia www.perkuvaikui.lt/kontaktai

 

Koks Jūsų darbo laikas?
Administracija dirba nuo 9 iki 17 val. Parduotuvė PERKU VAIKUI, esanti Žygio g.97, Vilniuje, darbo dienomis dirba nuo 10 iki 18 val., šeštadieniais nuo 11 iki 15 val. (be pietų pertraukos). Telefonu konsultuojame parduotuvės darbo laiku.

 

Ką reiškia ikona žaliame fone TURIME?
Šis užrašas prie prekės reiškia, jog prekė yra parduotuvėje PERKU VAIKUI Žygio g.97, Vilniuje. Jei Jūs pageidaujate apžiūrėti tam tikrą prekę, prie kurios nėra nurodyta TURIME, tai prašome susisiekti su mumis svetainėje nurodytais kontaktais.

 

Ar galima patiems atsiimti prekes?
Užsakytas prekes galima atsiimti iš parduotuvės PERKU VAIKUI Žygio g.97, Vilniuje jos darbo laiku. Tokiu atveju mokestis už pristatymą neskaičiuojamas.

 
Ar galima už prekes atsiskaityti banko mokėjimo kortele?
Parduotuvėje PERKU VAIKUI, esančioje Žygio g.97, Vilniuje, galima atsiskaityti banko mokėjimo kortelėmis. Prekes atvežusiam kurjeriui už prekes atsiskaityti kortele nėra galimybės.

 

Ar galima pirkti išsimokėtinai (lizingu)?
Galima keliais būdais: kreiptis į parduotuvę svetainėje nurodytais kontaktais arba atsiskaitant per mokėjimai.lt sistemą pasirinkti mokėjimą išsimokėtinai (lizingą).

 

Ar galima už prekes sumokėti prekių pristatymo metu?
Už prekes galima atsiskaityti kurjeriui prekių pristatymo metu. Atsiskaityti galima tik grynaisiais pinigais, todėl reikia būti paruošus pinigus be grąžos.

 

Ar prekes pristatote visoje Lietuvoje?
Prekes pristatome visoje Lietuvos teritorijoje. Dėl pristatymo į kitas šalis reikia kreiptis svetainėje nurodytais kontaktais.

 

Kiek kainuoja prekių pristatymas ir pagal ką jis skaičiuojamas?

Prekių pristatymo kaina nepriklausomai nuo prekių bendro svorio yra 3,99 eurų.
Prekių pristatymas į Kuršių Neriją papildomai kainuoja 50 eurų.
Prekėms, sunkesnėms nei 100 kg, taikomas papildomas 18 eurų užnešimo mokestis.

 

Ar prekėms yra suteikiama garantija?
Beveik visoms prekėms (išskyrus žaislus) garantija yra suteikiama. Garantijos terminas yra nurodomas garantijos lape.

 

Kaip gauti daugiau informacijos apie prekes?
Jei Jums nepakanka informacijos pateiktos prekės aprašyme ir nuotraukose, tai daugiau informacijos galite gauti paskambinę telefonu 8 615 44016, parašę elektroninį pranešimą adresu pardavimai@perkuvaikui.lt arba Skype perkuvaikui.

 

Ką prie prekės aprašymo kur papildoma informacija reiškia užrašas Šalis?

Tai produkto kilmės šalis, t.y. šalis, kurioje randasi produkto gamintojo įmonės buveinė. Pvz. GRACO kilmės šalis yra Amerika, o produktai gali būti gaminami ir kitose šalyse.

Radote klaidą? Praneškite
Jot us a note and we’ll get back to you as quickly as possible.