Dažniausiai užduodami klausimai

Rašykite jums rūpimus klausimus, o mes atsakysime!

 

Kur yra Jūsų parduotuvė?
www.perkuvaikui.lt yra elektroninė parduotuvė. Atsiėmimo punktas PERKU VAIKUI yra Maciulevičiaus g. 51, Vilniuje. Kontaktus ir nuorodas rasite čia www.perkuvaikui.lt/kontaktai

 

Koks Jūsų darbo laikas?
Administracija dirba nuo 9 iki 17 val. Atsiėmimo punktas PERKU VAIKUI Maciulevičiaus g. 51 nuo 14-18 val. (be pietų pertraukos). 

 

Ar galima patiems atsiimti prekes?

Užsakytas prekes galima atsiimti atsiėmimo punkte Maciulevičiaus g. 51, Vilniuje darbo laiku nuo 14-18 val. Tokiu atveju mokestis už pristatymą neskaičiuojamas. Dėl kito atsiėmimo laiko skambinkite telefonu +370 618 10708 .

 
Ar galima už prekes atsiskaityti banko mokėjimo kortele?
PERKU VAIKU atsiėmimo punkte Vilniuje Maciulevičiaus g. 51 NEgalima atsiskaityti banko mokėjimo kortelėmis. Prekes atvežusiam kurjeriui (VENIPAK) už prekes atsiskaityti galime tiek grynaisiais pinigais, tiek banko mokėjimo kortelėmis (išskyrus American Express).

 

Ar galima pirkti išsimokėtinai (lizingu)?
Galima keliais būdais: kreiptis į administraciją svetainėje nurodytais kontaktais arba atsiskaitant per mokėjimai.lt sistemą pasirinkti mokėjimą išsimokėtinai (lizingą).

 

Ar galima už prekes sumokėti prekių pristatymo metu?
Už prekes galima atsiskaityti kurjeriui prekių pristatymo metu. Prekes atvežusiam kurjeriui (VENIPAK) už prekes atsiskaityti galime tiek grynaisiais pinigais, tiek banko mokėjimo kortelėmis (išskyrus American Express). Atsiskaitant grynaisiais pinigais reikia būti paruošus pinigus be grąžos.

 

Ar prekes pristatote visoje Lietuvoje?
Prekes pristatome visoje Lietuvos teritorijoje. Dėl pristatymo į kitas šalis reikia kreiptis svetainėje nurodytais kontaktais.

 

Kiek kainuoja prekių pristatymas ir pagal ką jis skaičiuojamas?

Prekių pristatymo kaina su kurjeriu (VENIPAK) į namus nepriklausomai nuo prekių bendro svorio yra 3,99 eurų. Jei užsakymo suma 67 eurai ir daugiau, pristatymas su kurjeriu į namus yra NEMOKAMAS.
Prekių pristatymas į Kuršių Neriją papildomai kainuoja 50 eurų.
Prekėms, sunkesnėms nei 100 kg, taikomas papildomas 18 eurų užnešimo mokestis.
Prekių užsakymui, kurių bendras svoris ne didesnis nei 4,99 kg, galima pasirinkti pristatymą į pasirinktą OMNIVA terminalą. Pristatymo kaina 2,5 eurų.

 

Ar prekėms yra suteikiama garantija?
Beveik visoms prekėms (išskyrus žaislus) garantija yra suteikiama. Garantijos terminas yra nurodomas garantijos lape.

 

Kaip gauti daugiau informacijos apie prekes?
Jei Jums nepakanka informacijos pateiktos prekės aprašyme ir nuotraukose, tai daugiau informacijos galite gauti paskambinę telefonu 8 615 44016, parašę elektroninį pranešimą adresu pardavimai@perkuvaikui.lt arba Skype perkuvaikui.

 

Ką prie prekės aprašymo kur papildoma informacija reiškia užrašas Šalis?

Tai produkto kilmės šalis, t.y. šalis, kurioje randasi produkto gamintojo įmonės buveinė. Pvz. MAXI-COSI prekinio ženklo kilmės šalis yra Olandija, o produktai gali būti gaminami ir kitose šalyse.

Radote klaidą? Praneškite
Jot us a note and we’ll get back to you as quickly as possible.