Prekių katalogas

Daugiafunkcinė pagalvė GRIKĖ 170 cm

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 3595
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 

  Maitinimo ir miegojimo pagalvė. Ilgis 170 cm. 

  Gamintojas
  Garantija
  24 mėnesiai
  Atsiimkite patys
  šiandien
  Kurjeris pristatys
  per 1 d.d.
  Nori paklausti?
  Pristatymas
  nuo 2.30 Eur
 • Kai trečiąjį nėštumo trimestrą pilvukas vis labiau didėja ir miegoti ant jo yra nepatogu, pagalvė patikimai stabilizuoja Jūsų kūno padėtį. Naktį ar poilsio metu dieną į pagalvę galima remtis iš priekio ar nugaros. Remiantis į pagalvę iš priekio, yra atpalaiduojami klubai, todėl stuburui tenka mažesnė apkrova, todėl Jūs galite patogiai miegoti. Remiantis iš nugaros, pagalvė apsaugo miego metu nuo nepageidaujamo apsivertimo ant nugaros.

  Kūdikio žindymui/maitinimui iš buteliuko pagalvė yra puiki pagalbininkė. Jau pirmosiomis kūdikio žindymo/maitinimo dienomis dažnai atsiranda įvairių negalavimų. Tai daugiausia raumenų įtampa, nugaros ir kaklo skausmai, taip pat krūtų skausmas, dėl netinkamai pasirinktos kūdikio padėties žindymo/maitinimo metu. Pagalvė atlaisvina rankas, sumažina rankų, kaklo ir nugaros raumenų įtempimą. Antialerginių grikių lukštų užpildas išlaiko stabilią ir patogią padėtį kūdikio žindymo/maitinimo metu, nesvarbu, ar kūdikis yra žindomas/maitinamas mamai sėdint arba gulint. Ilsintis pagalvė atpalaiduoja stuburą. Su pagalve yra patogu gulint kojas iškelti aukštyn, arba ją panaudoti kaip Jūsų nugaros paramą žiūrint televizorių ar skaitant. Ji taip pat gali būti naudojama kaip “lizdas” vaikams, kuriems reikia pagalbos pirmiesiems bandymams savarankiškai sėdėti.

  Savybės:

  • 100% medvilnė
  • pagalvės ilgis - 170 cm
  • užpildas - lietuviški grikių lukštai
  • atrama Jūsų galvai, kaklui ir nugarai
  • lengvai prisitaiko prie kūno formų
  • pagalba pradedančiam sėdėti vaikučiui
  • per ją galima ropštis ir verstis
  • ant jos galima atsisėsti
  • užtrauktuku segamas impilas
  • pagalvės svoris - 5 kg

  Priežiūra:

  • užvalkaliuką skalbti 40°C
  • impilą su grikių lukštais vėdinti gryname ore
  • skalbti prieš tai išpylus grikių lukštus


  Nesukelia prakaitavimo
  Rytų medicinoje egzistuoja sąvoka "vėsi galva ir šiltos kojos”. Sukaitusi galva ir vėstančios galūnės išderina organizmą ir sukelia nemigą, galvos skausmą ir pan. Grikių lukštai yra atsparūs spaudimui, todėl jais užpildytoje pagalvėje išlieka oro tarpai, ir galva visada lieka vėsi.

  Ekologiški
  Grikių lukštuose lieka dalis žemės, saulės, lietaus ir vėjo. Jie turi savo nepakartojamą kvapą, spalvą ir faktūrą. Grikių lukštuose yra mineralinių medžiagų, teigiamai veikiančių mūsų jusles. Jei įmerktumėt į juos rankas, pajustumėt malonų vėsų kutenimą.

  Ilgaamžiai
  Lukštai nelūžta ir nesidėvi, tik per kurį laiką apsitrina, ir dėl to ant jų miegoti tampa dar patogiau - jie lengviau byra, atkartodami kūno linijas. Po pirmųjų metų gali tekti šiek tiek papildyti savo pagalvę, nes apsitrynę grikių lukštai netenka apie 10 proc. savo tūrio (metams bėgant, jie daugiau nebebliūkšta).

  Nesukelia alergijos
  Grikių lukštai patikimai apsaugo bręstantį grikio grūdą nuo kenkėjų, jie yra kieti ir nemaistingi. Todėl jais užpildytose pagalvėse ir čiužiniuose nesiveisia jokie nepageidautini gyviai. Lietuvos respublikinio alergologijos centro specialistai rekomenduoja Grikių lukštų pagalves sergantiems alerginėmis ligomis.

  kuria natūralius grikių lukštų gaminius: pagalves, čiužinius, maitinimo pagalves, pufus jogai. Mums rūpi gamta, natūralumas, sveikata. Gaminiams naudojame tik aukščiausios kokybės audinius ir lietuviškų grikių lukštus. Sukūrėme produktų, kurie naudojami jogos centruose, masažo salonuose bei kasdienėms sveikatingumo praktikoms namuose. GRIKĖ nominuota geriausios Lietuvos socialinės įmonės 2019 kategorijoje.  Pagalvė supakuota patogioje pakuotėje.