Prekių katalogas

Paspirtukas vaikams 6in1 SunBaby DOCYKE Mini

 • Kaina 12995
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 

  DocyKe - tai ne tik konstruktorius - žaislas, bet ir tikra transporto priemonė, auganti kartu su jūsų mažyliu. Viena dovana, daugybė galimybių! 

  Gamintojas
  Garantija
  24 mėnesiai
  Atsiimkite patys
  gegužės 12 d.
  Kurjeris pristatys
  gegužės 13 d.
  Nori paklausti?
  Pristatymas
  nemokamas
 • „Docyke“ yra konstruktorius, skirtas savarankiškam surinkimui, iš kurio dalių jūs ir vaikas sukursite dviratį ar triratį paspirtuką ir balansinį dviratuką! 

  Šis konstruojamas paspirtukas puikus pasirinkimas vaikams nuo 2 iki maždaug 6 metų. Rinkinį sudaro jungtys, aliuminio profiliai, varžtai ir 4 ratai, kurių skersmuo 20 cm. Tėveliai padedami vaikų pagal schemą nesunkiai gali surinkti pasirinktą modelį. Galima surinkti 6 skirtingus paspirtuko ir balansinio dviratuko modelius. 

  Didžiausia leistina apkrova priklauso nuo pastatytos konstrukcijos tipo.
  Pridėtoje instrukcijoje yra 6 skirtingų transporto priemonių konstrukcija.
  Šiame komplekte nėra elektrinio variklio ar alkūnės su pedalais ir skriemuliais.

  Dėžutės matmenys: 13x40x32 cm 

  Svoris: 5,7 kg 

  1. Docyke rinkinio turinys
  Norint rinkti “Docyke”, jums nereikia savo dirbtuvių. Komplekte yra viskas, ko reikia konstrukcijų kūrimui: aliuminio profiliai, įvairių formų plastikinės jungtys, varžtai, veržlės, ratai, būtini įrankiai ir daugelis kitų dalių.
  2. Pramogos metų metus
  Kai jūsų vaikui nusibos viena pastatyta transporto priemonė - tiesiog sukonstruosite kitą. Jei mažylis išaugo iš savo mėgstamo žaislo - pridėkite naujų elementų, kad sukurtumėte didesnę struktūrą, idealiai tinkančią jūsų vaiko ūgiui ir lūkesčiams!
  3. Konstruokite pagal schemą ar be jos
  Įgykite patirties kartu su savo vaikais statydami transporto priemones pagal pridedamas instrukcijas. Ar turite savo idėjų? Galite pabandyti sukurti savo. Vienintelė riba yra jūsų vaizduotė!
  4. Suderinamumas
  Visus „Docyke“ komplektus galima laisvai surinkti. Rinkinio elementai sujungiami M6 ir M8 varžtais, todėl, jei norite išplėsti savo dizainą nestandartiniais elementais, galite lengvai juos pritvirtinti naudodami šiuos varžtus.
  5. Stiprumas
  Aliuminio profiliai, naudojami “Docyke” rinkiniuose, naudojami statant parodų stendus. Tai puikiai parodo jų jėgą. Kiti rinkinio elementai yra pagaminti iš plastiko, turinčio padidintą atsparumą trinčiai.
  6. Daugkartinis
  Sukurkite, surinkite ir išardykite! Visos “Docyke” komplekte naudojamos dalys yra daugkartinio naudojimo, todėl linksmybės niekada nesibaigia.
  7. Mokymasis ir žaidimas
  Žaisdamas su “Docyke” komplektais, vaikas sužinos pagrindinius variklinių transporto priemonių principus. Supras tokių elementų kaip pakaba, vairo mechanizmas, variklis ir akumuliatorius vaidmenį ...
  “Docyke” - tai kūrybinis mokymasis per žaidimą!
  8. Sukurkite skirtingas transporto priemones, pritaikytas vaiko amžiui
  Jauniausiems tiks visureigio dviratis ar paspirtukas, o vyresnio amžiaus vaikams - horizontalus dviratis ar kita raumenimis varoma transporto priemonė. Naudodami „Electro Docyke“ rinkinį, galite sukonstruoti elektrinį paspirtuką, kartingą, motociklą ar kitas transporto priemones, varomas elektros varikliu, kad linksmybės taptų dar aukštesniame lygyje.
  9. Saugumas
  Tiek konstruojant „Docyke“, tiek naudojant jau surinktas konstrukcijas, vaikas turi būti prižiūrimas suaugusiojo. Įsitikinkite, kad pastatytos konstrukcijos elementai yra tinkamai sujungti vienas su kitu, varžtai priveržti taip, kad būtų užtikrintas tinkamas konstrukcijos tvirtumas.