Prekių katalogas

Didelis burbulų rinkinys Tuban LABORATORIJA

 • Didelis burbulų rinkinys Tuban LABORATORIJA

  Daug žaismingų muilo burbulų su skirtingais žiedais. Skystis dovanų! 

  Gamintojas
  Garantija
  gera nuotaika ir daug įspūdžių!
  Atsiimkite patys
  šiandien (tik darbo dienomis)
  Kurjeris pristatys
  spalio 13 d.
  Nori paklausti?
  Pristatymas
  nuo 2.30 Eur
 • Rinkinys Tuban BIG sukurtas jauniesiems burbulų gamintojams. Bet ne tik ...  Jį sėkmingai gali naudoti visi burbulinių nuotykių mėgėjai ir atrasti nuostabią ir stebuklingą muilo burbulų karalystę per akimirką! Kokybiškas ir patogus, su 3 skirtingais žiedais ir patogia plastikine lėkštele įsipilti skysčiui. Linksmybės prasideda!!!

  Komplektą sudaro:

  • 250 ml buteliukas su „Tuban“ skysčiu
  • 3 plastikiniai skirtingi žiedai
  • 1 plastikinė lėkštė

  Dėmesio: tinka vaikams nuo 3 metų.

  Nuo ko pradėti ?

  1. Supilkite skystį ant indo iš rinkinio.
  2. Lengvai panardinkite žiedą į skystį.
  3. Atsiradus burbulo plokštumai, galite pradėti gaminti švelniu rankos judesiu.
  4. Taip pat galite tiesiog papūsti.

  Naudingi patarimai: Skystis praranda chemines savybes, jei laikomas žemesnėje kaip 10 ° C temperatūroje. Prieš naudodami suplakite labai nedaug. Palankiausia naudoti kai drėgmė yra didesnė nei 40%, o oras ramus arba po lietaus. Jei kaitina saulė ar diena labai karšta, geriausius rezultatus pasieksite anksti ryte arba po saulėlydžio. Jei muilo burbulus pučiate patalpoje, sudrėkinkite kambario orą, purkšdami vandenį.

    pagrindinis mūsų veiklos tikslas - džiuginti vaikus, lavinant jų kūrybiškumą. Mums pavyko sukurti unikalų burbulų skysčio receptą, kuris ypač patvarus ir atitinka griežtus saugos standartus, kurie yra labai aukšti vaikų prekėms. Taip atsitiko, kad šis burbuliuojantis pasaulis mus tiesiog užbūrė. Šiandien TUBAN produktai yra platinami daugiau nei 25 šalyse, įskaitant Europą, Kanadą, Korėją ir Japoniją. Savo sąskaitoje turime 3 Gineso rekordus - paskutinį pasiekėme su 419 žmonių muilo burbulo viduje!   

 • Prenumeruok ir laimėk

  Bendraukime