Prekių katalogas

Muilo burbulų rinkinys Tuban VASARA

 • Muilo burbulų rinkinys Tuban VASARA

  250 ml paruošto burbulų skysčio, patogus žiedas ir indas.

  Gamintojas
  Garantija
  gera nuotaika ir daug įspūdžių!
  Atsiimkite patys
  šiandien
  Kurjeris pristatys
  per 1 d.d.
  Nori paklausti?
  Pristatymas
  nuo 2.30 Eur
 • Rinkinyje Tuban PRAMOGA yra viskas ko reikai pirmai pradžiai. Jo dėka net mažiausiems vaikams nebus jokių nesklandumų kuriant burbulų šedevrus. Tai rinkinys tiems, kurie tik pradeda savo burbulų nuotykius, ir profesionalams. Nesvarbu, ar tau treji, ar aštuoniasdešimt treji metai. Su mūsų pagalba, kada tik norite, galite įsilieti į nuostabų ir stebuklingą muilo burbulų pasaulį. Su Tuban BUBBLE skysčiu, kiekvienas Jūsų burbulas bus įspūdingas ir sukels susižavėjimą. Įsitikinkite patys! 

  Komplektą sudaro:

  • 250 ml buteliukas su „Tuban“ skysčiu
  • 1 plastikinis žiedas
  • 1 plastikinė lėkštė

  Dėmesio: tinka vaikams nuo 3 metų.

  Nuo ko pradėti ? 

  1. Supilkite skystį ant lėkštės iš rinkinio.
  2. Lengvai panardinkite žiedą į skystį.
  3. Atsiradus burbulo plokštumai, galite pradėti gaminti švelniu rankos judesiu.
  4. Taip pat galite tiesiog papūsti. 

  Naudingi patarimai: Skystis praranda chemines savybes, jei laikomas žemesnėje kaip 10 ° C temperatūroje. Prieš naudodami suplakite labai nedaug. Palankiausia naudoti kai drėgmė yra didesnė nei 40%, o oras ramus arba po lietaus. Jei kaitina saulė ar diena labai karšta, geriausius rezultatus pasieksite anksti ryte arba po saulėlydžio. Jei muilo burbulus pučiate patalpoje, sudrėkinkite kambario orą, purkšdami vandenį.

    pagrindinis mūsų veiklos tikslas - džiuginti vaikus, lavinant jų kūrybiškumą. Mums pavyko sukurti unikalų burbulų skysčio receptą, kuris ypač patvarus ir atitinka griežtus saugos standartus, kurie yra labai aukšti vaikų prekėms. Taip atsitiko, kad šis burbuliuojantis pasaulis mus tiesiog užbūrė. Šiandien TUBAN produktai yra platinami daugiau nei 25 šalyse, įskaitant Europą, Kanadą, Korėją ir Japoniją. Savo sąskaitoje turime 3 Gineso rekordus - paskutinį pasiekėme su 419 žmonių muilo burbulo viduje!    

 • Prenumeruok ir laimėk

  Bendraukime