Prekių katalogas

Prekių grąžinimas ir garantija

 • Gamintojo garantija ir aptarnavimas

  Tai reiškia, kad visos mūsų elektroninėje parduotuvėje parduodamos prekės, kurioms priklauso garantija - turi gamintojo garantiją. Garantiniu prekės laikotarpiu atsiradę defektai dėl gamintojo neužtikrintos kokybės šalinami, keičiamos detalės. Garantijos terminas nurodomas kiekvienos prekės Prekės puslapyje "Garantija:" arba galioja garantija, numatyta atitinkamų teisės aktų. 

  Prekių grąžinimas ir garantija

  Parduotų prekių trūkumai šalinami, nekokybiškos prekės keičiamos bei grąžinamos vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2014 m. liepos 22 d. nutarimu Nr. 738 patvirtintomis „Mažmeninės prekybos taisyklėmis bei Civilinio kodekso nuostatomis (prekės, kurios parduodamos pagal vartojimo pirkimo - pardavimo nuotolines ar ne prekybos patalpose sudarytas sutartis, grąžinamos Civilinio kodekso 6.228(10) ir 6.228(11) straipsniuose nustatyta tvarka.

  Pirkėjas turi teisę atsisakyti prekių pirkimo – pardavimo sutarties su Pardavėju, apie tai pranešdamas Pardavėjui raštu (elektroniniu paštu, nurodant pageidaujamą grąžinti prekę (-es) ir užsakymo numerį) ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) dienų nuo prekės (-ių) gavimo dienos. Pirkėjas gali pasinaudoti šia teise nutraukti sutartį, jeigu prekė nebuvo sugadinta ar jos išvaizda iš esmės nepasikeitė. Prekės ar jos pakuotės išvaizdos pakeitimai, kurie buvo būtini norint ją apžiūrėti, negali būti vertinami kaip esminiai išvaizdos pakeitimai. Kai kyla ginčas dėl prekės išvaizdos, gali būti skiriama ekspertizė. Jos išlaidas apmoka kaltoji šalis.
  Jei Pirkėjas atsisako prekių pirkimo - pardavimo sutarties, prekės grąžinamos Pirkėjo sąskaita per 14 (keturioliką) dienų nuo Pirkėjo pranešimo raštu apie pirkimo - pardavimo sutarties atsisakymą.
  Norėdamas grąžinti prekę (-es), Pirkėjas turi užpildyti prekių grąžinimo dokumentą ir pateikti jį kartu su grąžinama preke (-ėmis). Pardavėjas gavęs grąžinamą kokybišką prekę ją patikrina. Pinigai už kokybišką prekę Pirkėjui grąžinami per 1-3 d.d. kai prekė pasiekė Pardavėją.
  Pirkėjui grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:

  • grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;
  • prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;
  • prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.). Šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė. Prekės ar jos pakuotės    išvaizdos pakeitimų, kurie buvo būtini norint apžiūrėti prekę, negalima laikyti esminiais prekės išvaizdos pakeitimais;
  • grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta;
  • grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą (jei jis buvo išduotas) ir užpildytą grąžinimo dokumentą.

  Grąžinamas prekes Pirkėjas gali pristatyti pats adresu J.Kubiliaus g. 16, Vilnius, į mūsų biurą PERKU VAIKUI.LT, darbo dienomis iš anksto susiderinus su personalu skyrelyje Kontaktai nurodytomis ryšio priemonėmis, arba atsiųsti naudodamas savo pasirinkto ar Pardavėjo kurjerio paslaugomis.
  Kai grąžinama gauta ne ta prekė ir/ar nekokybiška prekė, Pardavėjas įsipareigoja kaip galima greičiau pasiimti tokias prekes ir jas pakeisti analogiškomis tinkamomis prekėmis. Tuo atveju, kai Pardavėjas neturi analogiškų prekių, jis grąžina Pirkėjui už prekę (-es) ir už prekės (-ių) pristatymą sumokėtus pinigus.
  Kiekvienos Parduotuvės parduodamos prekės savybės ir dydžiai bendrai nurodomos prie kiekvienos prekės esančiame prekės aprašyme. Gamintojas tam tikroms prekių rūšims suteikia tam tikrą laiką galiojančią daiktų kokybės garantiją, kurios konkretus terminas ir kitos sąlygos nurodomi tokių prekių aprašymuose.
  Tuo atveju, kai Gamintojas tam tikroms prekių rūšims daiktų kokybės garantijos nesuteikia, galioja garantija, numatyta atitinkamų teisės aktų.
  Tais atvejais, kai remiantis teisės aktais konkrečių prekių atžvilgiu nustatomas tam tikras tinkamumo naudoti terminas, Pardavėjas įsipareigoja tokias prekes parduoti Pirkėjui taip, kad jam būtų suteikta reali galimybė tokiomis prekėmis pasinaudoti iki tinkamumo naudoti termino pabaigos.
  Pardavėjas neatsako už tai, kad Parduotuvėje prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos dėl Pirkėjo naudojamo vaizduoklio ypatybių.

  Dėl baldų garantijos ir prekių grąžinimo

  Visoms baldų prekėms suteikiama gamintojo garantija, kurios terminus rasite tokių prekių aprašymuose. Prekės gamintojo garantiniai įsipareigojimai galioja tik tuo atveju, jei nepažeistos prekės surinkimo ir eksploatavimo sąlygos. Prieš surenkant prekę, būtina atidžiai apžiūrėti visas jos detales.

  Pastebėjus prekės trūkumus, prašome Jūsų juos nufotografuoti ir atsiųsti mums fotonuotrauką elektroniniu paštu pardavimai@pierkuvaikui.lt. Prekės gamintojas tokiu atveju nustatys, ar prekės defektui taikoma garantija, t.y. ar prekės defektas yra gamyklinis. Apie gamintojo sprendimą Jus informuosime Jūsų nurodytomis susisiekimo priemonėmis.

  Jei Jūs nesate 100 % patenkinti savo kokybiška preke, ją galite grąžinti per 14 (keturioliką) dienų. Grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:

  • grąžinama prekė turi būti originalioje, nesuplėšytoje, tvarkingoje pakuotėje (prekės apžiūrėjimui galite perpjauti pakuotės uždarymui skirtas juostas);
  • kokybiškų surinktų arba bandytų rinkti baldų grąžinti negalima;
  • prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;
  • tuo atveju, kai prekės grąžinimo priežastis yra netinkama kokybė (gamyklinis brokas), mes įsipareigojame savo lėšomis pakeisti netinkamos kokybės prekės dalį į tinkamos kokybės prekės dalį, sumažinti prekės kainą arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus;
  • prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė);
  • grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta.

  Pinigai grąžinami tik į kliento nurodytą banko sąskaitą pavedimu už grąžinamas prekes. Už mokamas paslaugas pinigai negrąžinami.

  Tinkamos kokybės prekių grąžinimas galimas tik vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2014 m. liepos 22 d. nutarimu Nr. 738 patvirtintomis „Mažmeninės prekybos taisyklėmis bei Civilinio kodekso nuostatomis (prekės, kurios parduodamos pagal vartojimo pirkimo - pardavimo nuotolines ar ne prekybos patalpose sudarytas sutartis, grąžinamos Civilinio kodekso 6.228(10) ir 6.228(11) straipsniuose nustatyta tvarka. išskyrus prekių grąžinimo išimtis, kurios numatytos Civilinio kodekso 6.228(10) straipsnio 2 dalyje. 

  Garantijos galiojimo sąlygos:

  • surenkant gaminį pirkėjas laikosi prie gaminio pridėtos surinkimo instrukcijos;
  • garantija taikoma prekių kokybės trūkumams, atsiradusiems dėl gamintojo kaltės ir prekės transportavimo pardavėjo transportu.

  Pirkėjas praranda teisę į nemokamą garantinį aptarnavimą šiais atvejais:

  • pirkėjas nesilaikė baldų eksploatacijos ir priežiūros taisyklių;
  • prekės buvo sugadintos dėl pirkėjo kaltės;
  • baldai nukentėjo dėl Force majeure (susidariusių nenugalimos jėgos aplinkybių).

  Jei turite klausimų susijusių su www.perkuvaikui.lt parduodamų prekių kokybe, garantija ar grąžinimu, prašome kreiptis žemiau nurodytais kontaktais.


  El. paštu: pardavimai@perkuvaikui.lt
  Telefonu: +370 615 44016 

 • Naujienlaiškis

  Bendraukime