Prekių katalogas

Privatumo politika

 • Svetainėje www.perkuvaikui.lt (toliau Parduotuvė) esančiose užsakymų bei registracijos formose lankytojų prašoma pateikti asmeninę informaciją (nurodyti vardą, pavardę, telefono numerį, el. pašto adresą ir kt.). Šie duomenys bus naudojami vykdant Jūsų užsakymus, taip pat susisiekti su Jumis, jei jus aptarnaujantiems Parduotuvės darbuotojams kiltų kokių nors klausimų arba reikėtų informuoti apie užsakymo vykdymoi eigą.

  Įsipareigojame nenaudoti Jūsų pateiktų elektroninio pašto adresų reklaminiams laiškams siuntinėti, išskyrus MB PUER tiesioginės rinkodaros tikslams, ir kai lankytojas pats užsisako gauti naujienas elektroniniu paštu. Taip pat įsipareigojame neatskleisti lankytojų ir pirkėjų duomenų trečiosioms šalims. Šis įsipareigojimas negalioja LR teisės aktuose numatytais atvejais.

  Esame susipažinę su naujuoju ES asmens duomenų apsaugos reglamentu (GDPR) ir savo veikloje stengiames laikytis su tuo reglamentu susijusių nuostatų. Lankytojų ir pirkėjų duomenys saugomi patikimuose serveriuose.

  Turime teisę iš dalies ar visiškai pakeisti privatumo sąlygas apie tai pranešę www.perkuvaikui.lt tinklalapyje. Jei Jūs, šias sąlygas pakeitus, naudojatės Parduotuvės paslaugomis, laikome, kad sutikote su sąlygų pakeitimu.
  Jei, darydami užsakymą, sutinkate su Pirkimo-pardavimo Taisyklėmis, laikome, kad susipažinote su Taisyklėmis ir sutikote su privatumo politika.

  Savo asmeninius duomenis galite koreguoti prisijungę prie savo Paskyros. Taip pat galite susisiekti su mumis el.paštu pardavimai@perkuvaikui.lt arba telefonu +370 615 44016

  Jei Parduotuvėje yra nuorodos į kitų įmonių, įstaigų, organizacijų ar asmenų tinklapius, mes nesame atsakingi už ten esančią informaciją ar vykdomą veiklą, nes tų tinklapių neprižiūrime, nekontroliuojame ir toms įmonėms bei asmenims neatstovaujame.

  Draudžiama be raštiško MB PUER sutikimo naudoti bei platinti Parduotuvėje esančią tekstinę ir grafinę informaciją kituose interneto tinklalapiuose, o taip pat žiniasklaidos priemonėse.

  Jei turite klausimų dėl mūsų privatumo politikos parašykite mums pardavimai@perkuvaikui.lt .

  Mūsų tinklapyje naudojami slapukai.

  Perkuvaikui.lt komanda