Prekių katalogas

Muilo burbulų tunelis UŽSIDARANTIS BURBULE

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 5995
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 

  Šio priedo pagalba pamatysi pasaulį pro muilo burbulą! 

  Gamintojas
  Garantija
  gera nuotaika ir daug įspūdžių!
  Atsiimkite patys
  šiandien
  Kurjeris pristatys
  per 1 d.d.
  Nori paklausti?
  Pristatymas
  nuo 2.30 Eur
 • Kaip atrodo pasaulis burbulo viduje? Ar burbulo viduryje yra gyvenimas? TUBAN žino atsakymus į visus šiuos klausimus. Patekęs į burbulo vidų, kiekvienas iš mūsų gali pažinti burbuliukus iš vidaus. Tik nedidelis kiekis skysčio ir tu jau burbulo viduje! Vidinis indo skersmuo apie 70 cm, žiedo skersmuo - 83 cm, žiedo rankenos ilgis - 54 cm. 

  Instrukcija:

  • pripildykite indą paruoštu muilo burbulo skysčiu
  • atsistokite žiedo viduje
  • atsargiais judesiais kelkite žiedą į viršų

  Rekomenduojama tai atlikti uždarose patalpose, bet koks vėjas gali sugadinti burbulą.

  Naudingi patarimai: Skystis praranda chemines savybes, jei laikomas žemesnėje kaip 10 ° C temperatūroje. Prieš naudodami suplakite labai nedaug. Palankiausia naudoti kai drėgmė yra didesnė nei 40%, o oras ramus arba po lietaus. Jei kaitina saulė ar diena labai karšta, geriausius rezultatus pasieksite anksti ryte arba po saulėlydžio. Jei muilo burbulus pučiate patalpoje, sudrėkinkite kambario orą, purkšdami vandenį. 

  Dėmesio: tinka vaikams nuo 3 metų.

    pagrindinis mūsų veiklos tikslas - džiuginti vaikus, lavinant jų kūrybiškumą. Mums pavyko sukurti unikalų burbulų skysčio receptą, kuris ypač patvarus ir atitinka griežtus saugos standartus, kurie yra labai aukšti vaikų prekėms. Taip atsitiko, kad šis burbuliuojantis pasaulis mus tiesiog užbūrė. Šiandien TUBAN produktai yra platinami daugiau nei 25 šalyse, įskaitant Europą, Kanadą, Korėją ir Japoniją. Savo sąskaitoje turime 3 Gineso rekordus - paskutinį pasiekėme su 419 žmonių muilo burbulo viduje!